03 Май

Таврійські Скаутські пригоди

21-22 квітня 2018 року скаутським патрулем «Веселівських тигрят» при підтримці адміністрації Новоуспенівського ОТГ Новоуспенівської ЗОШ було організовано і проведено гарний скаутський захід, який отримав назву «Таврійські скаутські пригоди»

З самого початку нас вразила щирість та гостинність всієї громади на чолі з Сеником І.Б. Після урочистого відкриття програми скаутів з Енергодару (патруль «Тарпан») та із Запоріжжя (патруль «Альтаїр»), вихованців Матвіївської школи та всіх бажаючих чекала низка пригод. Подолавши всі випробування, учасники програми познайомилися із с. Новоуспенівка, прийнявши участь у квесті з орієнтування. Ввечері традиційно всі зібралися у дружньому колі, де співали пісні, ділилися враженнями за день, дякували організаторам за прекрасний захід та підтримку скаутингу у нашому регіоні.
Наступного дня нас чекало нагородження переможців гри (патруль «Тарпан» отримав кубок за І місце) та захоплива екскурсія до райцентру смт Веселе. Там ми мали змогу познайомитися з умільцями, що власноруч збирають легендарні класичні спортивні машини Кобра і Лотус 7. Вони відточують кожну деталь вручну, створюючи справжні «шедеври». В кожну машину вони вкладають не тільки працю, а й душу і ми мали змогу в цьому переконатися.
На закінчення, 22 квітня у День Землі, нам ще вдалося побувати на будівництві сонячної електростанції «Солар Парк Веселе». Там ми говорили про «зелену енергію», її користь та перспективи її використання в Україні. Вийшло дуже цікаве та пізнавальне спілкування.
На цьому наші «Таврійські пригоди» закінчилися. Ми дуже вдячні всім, хто організував та підтримав скаутський практикум. Чекаємо на нові зустрічі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *